www.englass.com.tr
+90 - 212 538 35 85

Antik Ayna, Eskitme Ayna

Antik Ayna, Eskitme Ayna, Antique Mirror
Antik Ayna, Eskitme Ayna, dekoratif cam, Cam Dekoratif, Dekor, Dekoratif Ayna, boyalı cam, Antik Ayna, eskitme ayna
Son yıllarda özel bir teknikle üretilen eskitme aynalar mimarlar ve tasarımcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. Antik ayna oksidasyon süreçleri kullanılarak, aynaya eskitilmiş ve gizemli bir görüntü vermektir. Standart olarak 4 mm kalınlıkta üretimi yapılmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda 3mm den 10 mm'e kadar beyaz bronz füme mavi yeşil pembe renklerde üretimi yapılmaktadır.Bu ürün çeşitli dekorasyon çözümleri sunmakla beraber, mekanlara filtreleme yapmaktadır.

Kendi bünyemizde üretimini yapmış olduğumuz dekoratif cam kuruduktan sonra dökülme ve solma yapmamaktadır. Kataloğumuzdaki bütün renkler stoklarımızda mevcut olan standart renklerdir ayrıca İstediğiniz RAL rengine göre tüm renkleri yapabilmekteyiz. Bütün renklerimizi RAL numarası koduna göre boyadığımız için, sonraki siparişlerinizde renkleri sorunsuz yapmaktayız. Boyama işleminden sonra dekoratif cam değişik şekil ve işleme (CNC, Rodaj, Bizote, Delik, Kanal vb.) yapılabilmektedir.
 
Boyalı cam, sadece iç mekanlarda Mutfak, Banyo, Mobilya, Ofis, Restoran, Ray kapak, Tavan Kaplama ve Mağazalarda duvar kaplamasında Dolap ve Sürgü dolap kapaklarında Yazı tahtasında ve Masa üstünde kullanılan, özgün ve estetik çözümler sunan bir üründür.

antik ayna

antik ayna

antik ayna

antik ayna

antik ayna

antik ayna

dekoratif ayna

dekoratif ayna
47140 kez okundu